تجهیز نمازخانه ها

تجهیز نمازخانه ها

1393/5/19

نام نویسنده علی قاسمی

    اصلی ترین پیام انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ایجاد انگیزه و گرایش قاطبه مردم به تقویت و حفظ ارزشهای اسلامی و انقلابی است.

پس از انقلاب جریانات فرهنگی کشور گامهای مثبت و ارزشمندی را در این راستا برداشتند و به رغم توطئه های گوناگون دشمنان در هجمه فرهنگی به همت نهاده و ارگانهای زیربط و با تلاش و فعالیت جهادی و با اخلاص دلسوزان و مجاهدان حوزه های فرهنگی بحمد لله بسیاری از توطئه های  دشمنان خنثی شده و فضای عمومی کشور حاکی از حاکمیت ، معنویت و ارزشهای ناب اسلامی  است.

تصدیق می فرمایید که بر اساس تعالیم عالیه اسلام و تاکید قرآن و احادیث اهلبیت عفت و طهارت علیه اسلام مبنی بر انجام فریضه نماز به عنوان پایه و اساس دین بین اسلام ،ترویج فرهنگ نماز می گرداند جامعه را از آسیب های جدی فرهنگی و اخلاقی نجات دهد.

مجموعه اجرایی و هنری هنگام متشکل از جمعی از فارغ التحصیلان رشته هنر و طراحی و اجرا فضاهای معنوی نمایشگاه ها بویژه نمازخانه ها در ادارات و نهاد های مختلف در سراسر کشور و خارج از کشور کرده است .

این باور و پیگیری های متعدد در جلب نظر سازمانها و نهادها موجب شده است فضای معنوی نمازخانه ها به عنوان مکانی آرام بخش و معنوی با طراحی و اجرای هنراصیل اسلامی و تلفیق آن با خاستگاه و نیاز نوین عصر حاضر ، فضایی مناسب برای جذب افراد به نماز و فرهنگ نماز ایجاد کند.

تگ ها